Trenuj razem z nami!

Zapraszamy na wspólne zajęcia. Nasi trenerzy są do Waszej dyspozycji.

Sławomir Prędki

Trener pływania, dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego, ratownik WOPR. Znaczące sukcesy sportowe to: zdobywane medale mistrzostw Polski w kategoriach wiekowych 12,13,14,15,16,17 lat, tytuły mistrza Polski Seniorów oraz Mistrza Europy w kategorii „Masters” w roku 2003.

Reprezentowanie kraju na zawodach międzynarodowych (Mistrzostwa Europy Juniorów, Mistrzostwa Europy Seniorów oraz zawodach z cyklu Pucharu Świata). W roku 1995 Rekordzista Polski na dystansie 100m, 200m, 400m stylem zmiennym w kategorii wiekowej 17-latków. Członek Kadry Narodowej Juniorów w latach (1991-1996), członek Kadry Narodowej Seniorów w latach (1997-2001), członek Polskiej Kadry Olimpijskiej ”A” w Pływaniu na Igrzyska Olimpijskie w Atlancie. Mistrz Polski i Rekordzista Polski „Masters” w kategorii A(25-29 lat), B(30-34 lat), C(35-39 lat).

Szczególne osiągnięcia trenowanych zawodników na szczeblu miasta, województwa i ogólnopolskim to: medale Mistrzostw Polski w kat. Juniora 13,14,15,16 letnich, medale Mistrzostw Okręgu we wszystkich kategoriach wiekowych oraz medale zdobywane podczas reprezentowania kraju na licznych zawodach Międzynarodowych. Ponad to trenowani zawodnicy są powoływani do Kadry Narodowej Juniorów oraz Kadry Wojewódzkiej Juniorów oraz Młodzików.

Kamila Śniegulska

Absolwentka AWF i S w Gdańsku, obecnie studiuję dodatkowo Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na UMK w Toruniu. W pracy daje z siebie wszystko, a zadowolenie uczniów jest motywacją do poszerzania wiedzy, dalszej pracy i samodoskonalenia.

Od kilku lat wyjeżdżam na obozy i kolonie jako opiekun, fakt choć to trudna praca, chętnie poświęcam na to czas.Sport zawsze towarzyszył mi w codziennym życiu od zawsze byłam aktywna i nie wyobrażam sobie innego trybu życia, dlatego staram się zarażać moich podopiecznych pasją do aktywnego spędzania wolnego czasu i czerpania z tego przyjemności.

Maria Prędka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne, instruktor pływania i Fitness. Sędzia pływania klasy II oraz Ratownik WOPR.

Pływanie jest moją pasją i sposobem na życie. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności i wiedzę na szkoleniach i konwencjach. Na zajęciach staram się wprowadzać wyjątkową, wesołą atmosferę a najważniejsze jest dla mnie dobre samopoczucie i zadowolenie ćwiczących. Czekam na Was na zajęciach!

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram